Toad

Hotelli neljal korrusel on 27 tuba, neist 6 sviiti, 12 Deluxe tuba, 8 kahekohalist tuba ja 1 katusekamber ühele inimesele.

Ühekohaline tuba

Neljandal korrusel asub hotelli väikseim ja omapäraseim katusekamber, kus pakume hubast majutust ühele inimesele. Kambrile lisavad romantilisust lillemustriline tapeet ning ajaloolised laetalad.

Vaata lähemalt →

antonius-011

Kahekohaline tuba

Hotelli peamajas on kuus ja aiamajas kaks erinevas stiilis hubast kahekohalist tuba. Neljanda korruse tubades on võimalikult palju säilitatud ajaloolisi laetalasid. Kahes peamaja toas on aknaga vannituba ja vann, ülejäänud tubades on vihmadušš. Aiamaja vannitoad on samuti aknaga.

Vaata lähemalt →

Superior tuba

Deluxe tuba

Avaraid Deluxe tube on hotellis 12. Lillelised tapeedid, elegantsed kardinad ja ajastutruud sisustusdetailid lisavad tubadele hubasust.

Vaata lähemalt →


Sviit

Hotelli kaks sviiti paiknevad hoone tiivas, mille akendest saab nautida vanalinna punaseid katuseid või Vahemere stiilis kujundatud sisehoovi, kus suvel on avatud ka terrassikohvik. Teise korruse sviidis on klaasseinaga puhkenurk ning kolmanda korruse sviidis rõdu, kus on mõnus soojade ilmadega kohvi või teed juua ja raamatut lugeda. Hotelli uues osas asuvad kaks sviiti pakuvad aga vaadet Tartu Ülikooli peahoonele ning mõlemas sviidis on võimalik nautida sauna võlusid.

Vaata lähemalt →

Sviit

Antoniuse sviit

Hotellis on kaks sviiti, mille oleme nimetanud majas omal ajal tegutsenud Antoniuse Gildi auks Antoniuse sviitideks. Sviitidest avaneb vaade Tartu Ülikooli peahoonele ning selle kuulsatele sammastele. Mõlemad sviidid on kamina, unikaalse antiikmööbli ja luksusliku vannitoaga.

Vaata lähemalt →