Nõupidamised

Nõupidamised

Muutke enda seminar tõeliselt eksklusiivseks kogemuseks hotelli Antonius unikaalses miljöös. Ajalooline interjöör, laitmatu teenindus ning suurepärased lisateenused garanteerivad Teie ürituse õnnestumise. Korraldame ürituse just Teie soove silmas pidades – teeme igale kliendile personaalse pakkumise vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Kaminasalong või Antoniuse sviit

kuni 15 inimest

Kaminasalong või esimese korruse Antoniuse sviit muudab iga koosoleku tõeliselt auväärseks ürituseks. Nautige privaatset ja hubast atmosfääri ning delikaatset teenindust.

Restoran

Kuni 40 inimest

Iidsete võlvide ja klaasist aatriumi unikaalne kooslus loob nauditava atmosfääri nii koolitusteks, seminarideks kui ka suuremateks koosolekuteks. Restorani broneerimisel on klientide käsutuses terve alumine korrus ning üritusel osalejad saavad nautida täielikku privaatsust. Seminari lõpetab väärikalt pidulik õhtusöök gurmeeroogade ning Vana Maailma veinide seltsis.

Nõupidamistes sisaldub:

  • Ruumi paigutus vastavalt Teie soovile
  • Dataprojektor ja ekraan
  • Pabertahvel (vajadusel)
  • Kirjatarbed seminaril osalejatele
  • WiFi ühendus

Hind:
38 EUR tund
228 EUR päev

Meeleldi teeme Teile personaalse hinnapakkumise. Päringud palume saata aadressil: sales@hotelantonius.ee või küsi pakkumist.