PreviousNext

HOTELL ANTONIUS

Ideaalne kvaliteetseks ajaks ja lõõgastumiseks

Hotell Antonius on Tartu südalinnas, otse Tartu Ülikooli peahoone vastas tegutsev elegantne ja luksuslik butiikhotell. Hotelli siseruumid on sisustatud väärtusliku antiikmööbliga, millele lisanduvad tänapäevased lahendused vannitubades ja magamistubades, moodustades kooskõlas hubase ja võluva interjööri. Meie kõige olulisem soov on luua igale oma külalisele personaalne ja meeldejääv elamus.

NB! Palume hotelli sisseregistreerimisel esitada COVID tõend (vaktsineerimiskuuri läbimist kinnitav vaktsiinipass või viimase kuue kuu jooksul COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend). Tõendit kontrollitakse hotelli vastuvõtus.

Visit Tartu poolt välja antud märgisega "Siin on COVID-19 turvaline" kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.


ANTONIUSE AJALUGU

HOTELLIST

Hotell Antonius avas oma uksed 2009. aasta märtsis. Väärika ajalooga hoone, mida esmakordselt on mainitud juba 16. sajandi ürikutes, sai oma praeguse ehitusliku lahenduse aga 1811.a. Hoone on arhitektuurimälestisena kaitse all ning seetõttu on hoole ja armastusega taastatud ajaloolisest interjöörist ja eksterjöörist nii palju kui võimalik. Katusekorruse tubades on säilitatud vanad laetalad, kiviseinad ja palju põnevaid avastamisrõõmu pakkuvaid ajaloolisi elemente. Kogu hoonet iseloomustab 19. sajandi lõpu arhitektuur ja läbiv karge-romantiline kujundusstiil.

Tubades on läbimõeldult ja hoolikalt sobitatud erilised värvilahendused, tapeedimustrid, seinamaalingud, kahhelkaminad-ahjud, samet- ja roosilise kangaga pehme mööbel ning ajastukohased aksessuaarid. Ülikooli tänava poolsete tubade akendest avaneb vaade Tartu Ülikooli väärikale peahoonele ning selle kuulsatele sammastele. Hotelli teises tiivas asuvate tubade akendest saab nautida vanalinna punaseid katuseid ning Vahemere stiilis kujundatud sisehoovi, kus suvel avatakse terrassikohvik.

Hommikusööki ja õhtusööki serveeritakse võlvitud soklikorruse aatriumi ja roosimaalidega restoranis. Esimesel korrusel asub stiilse antiikmööbliga hubane raamatukogu-kaminasalong, kus elava tule soojuses saab raamatut lugeda, sõpradega aperitiivi juua või lihtsalt puhkehetke veeta.

LOE LISA

SÜNDMUSED JA KOOSOLEKUD

EELSEISVAD SÜNDMUSED


Restoran Antonius

RESTORAN


Restoran Antonius on avatud K-L kell 18.00-23.00.


NB! Palume restorani saabumisel esitada COVID tõend (vaktsineerimiskuuri läbimist kinnitav vaktsiinipass või viimase kuue kuu jooksul COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend või negatiivset COVID-19 testitulemust kinnitav tõend). Tõendi puudumisel pole võimalik restoranis kohapeal süüa, aga pakume toidu kaasaostu võimalust.

Restoran Antonius haarab sisseastuja oma lummusesse juba esimesest hetkest alates, võludes roosimotiividega laemaalingu, õhtuvalgust heitva klaasaatriumi ning omanäolise tänapäevaseid Eesti disaini elemente ajalooga siduva interjööriga.

Restoran Antonius on korduvalt valitud Eesti parimate söögikohtade hulka ning hinnatud White Guide 2021 restoranijuhi poolt kui väga hea tasemega restoran. Menüüs on esikohal toidu valmistamine kvaliteetsest toorainest ning tihe koostöö kodumaiste tootjatega. Toiduvalikut täiendab esmaklassiline ning põnev Vana Maailma veinivalik.

Antoniuse 42-kohaline restoran sobib hästi nii õdusaks õhtusöögiks kui ka sünnipäevade, firmapidude, vastuvõttude, kokteili- ja pulmapidude korraldamiseks. Lummav miljöö, maitsenaudinguid pakkuv köök, esmaklassiline valik veinidest ja tähelepanelik teenindus loovad kindlasti soovi peagi tagasi tulla!

LOE LISA