HOTEL

LIIKLUSINFO

Rekonstrueerimistööd

Suvisel perioodil on Tartu kesklinna tänavatel käimas mitmed rekonstrueerimistööd. Selleks, et mugavalt hotelli Antonius jõuda, soovitame Tallinnast saabudes siseneda linna mööda Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänavat ning jätkata seejärel Jakobi tänaval, mis viib otse hotellini. Vaadake ka allpool olevat kaarti. Vaata täpsemat juhendit kõrvalolevalt kaardilt.

Saabudes Tartusse Riia poolt Jõhvi-Tartu-Valga maanteed mööda, valige ringteelt kolmas mahasõit Ringtee tänava ja Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee suunas. Jätkake otse kuni kolmanda ringteeni ja väljuge esimesel mahasõidul Ilmatsalu tänava suunal. Seejärel pöörake vasakule Betooni tänavale ning lõpuks paremale Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänavale. Kreutzwaldi tänav jätkub otse sõites Jakobi tänavana, mis viib otse hotellini. Vaadake ka allpool olevat kaarti. Vaata täpsemat juhendit kõrvalolevalt kaardilt.

Üritused

Tartu Milli triatlon ja Shell Helix Rally Estonia mõjutavad liiklus Tartu kesklinnas perioodil 8.-14. juuli.

Tartu Milli triatloniga seotud piirangud:

Shell Helix Rally Estoniaga seotud piirangud:

Neljapäeval, 11.07 ajavahemikul 16.30 -22.00 toimuvad lisaks raja ettevalmistustööd. Pühapäeval, 14.07 ajavahemikult 12.30 -18.00 toimub ettevalmistus ja pärast koristustööd Rally linnakatsel, mis stardib peahoone eest Ülikooli tänavalt. Start linnakatsele antakse 15.15.

Kui te vajate rohkem infot või nõuandeid, kuidas hotellini Antonius liigelda, palun võtke meiega ühendust sales@hotelantonius.ee või +372 737 0377.