HOTEL

LIIKLUSINFO

Liiklusmuudatused

4. ja 5. oktoobril on Tartu linnas toimumas 8. Tartu Linnamaraton. Maratoniga seoses on linnas kehtestatud liikumispiirangud ning parkimiskeelud, mis võivad mõjutada ka hotelli külaliste liikumist.

Parkimiskeeld Hotell Antoniuse ees kehtib 4.10.19 kell 19 kuni 5.10.19 kell 16.

5. oktoobril kell 11.15-16 on liiklus Ülikooli tänaval hotelli ees suletud.

Liiklus ja parkimine Ülikooli tänaval on lubatud 5. oktoobril alates kell 16.


Selleks, et 4. oktoobril mugavalt hotelli Antonius jõuda, soovitame Tallinnast saabudes siseneda linna mööda Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänavat ning jätkata seejärel Jakobi tänaval, mis viib otse hotellini. Vaata täpsemat juhendit kõrvalolevalt kaardilt. 5. oktoobril kell 11-16 kui Ülikooli tänav on liikluseks suletud, soovitame parkida auto lähedalasuvale tänavale ning tulla hotellini jalgsi.

Parkida saab näiteks Tartu Linnaraamatukogu tagumises parklas, samuti Munga, Jakobi ja Gildi tänaval. Tööpäeviti peale kella kuut ning nädalavahetustel on Tartu linnas parkimine tasuta.

Saabudes Tartusse Riia poolt Jõhvi-Tartu-Valga maanteed mööda, valige ringteelt kolmas mahasõit Ringtee tänava ja Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee suunas. Jätkake otse kuni kolmanda ringteeni ja väljuge esimesel mahasõidul Ilmatsalu tänava suunal. Seejärel pöörake vasakule Betooni tänavale ning lõpuks paremale Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tänavale. Kreutzwaldi tänav jätkub otse sõites Jakobi tänavana, mis viib otse hotellini. Vaata täpsemat juhendit kõrvalolevalt kaardilt.